„Gliniarze” od 30 sierpnia ze sprawami dużego kalibru! [video+foto]

Gliniarze jesień 2021 (fot. Mikołaj Tym)

Handel narkotykami i dopalaczami, dziecięca pornografia, świetnie kamuflujący się psychopata czy wielki arsenał broni! Jedenasty sezon „Gliniarzy” zapowiada się naprawdę ekscytująco! Nowe i mocne historie inspirowane autentycznymi wydarzeniami sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu. Intrygujące i trzymające w napięciu sprawy kryminalne, brawurowa akcja, dynamiczne pościgi oraz silne emocje. Do tego uwielbiani przez fanów bohaterowie! Dlatego „Gliniarze” nieprzerwanie ścigają przestępców od blisko sześciuset odcinków. To jednak nie wszystko! Do obsady dołączają policyjna profilerka oraz nowa pani detektyw. Jedenasty sezon „Gliniarzy” od 30 sierpnia w Polsacie.

Nowe twarze

W nowej serii „Gliniarzy” powrócą dobrze znani i lubiani detektywi, ale dołączą też do nich nowe postacie! Do akcji wkroczą: policyjna profilerka Dominika Sęk, w tej roli Helena Chorzelska oraz aspirant sztabowy  Ewa Berg, w którą wcieli się Charlotta Zielińska. To właśnie ona będzie nową partnerką śledczego Adama Bogusza (Aleksander Mackiewicz)!

Trudne historie…

Jak zawsze w nowych odcinkach widzowie mogą oczekiwać poruszających spraw kryminalnych, nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów. Jedenasty sezon „Gliniarzy” to jednak przede wszystkim powrót dobrze znanych funkcjonariuszy i ich codziennych problemów. W jakim stopniu zmieni się życie Olgierda (Arkadiusz Krygier) po dramatycznych wydarzeniach kończących dziesiątą serię „Gliniarzy”? Czy jego relacja z Dagmarą (Marta Bartczak) przetrwa? Nagłe problemy siostry Olgierda diametralnie zmienią bieg wydarzeń. Przed Natalią (Ewelina Ruckgaber) awans zawodowy. Czy przyjmie intratną propozycję i odejdzie z Wydziału Kryminalnego Centralnego Biura Policji? Czy Natalia i Kuba (Piotr Mróz) mają jeszcze szansę stworzyć udany związek? Szanse odzyskania Natalii powoli wydają się Kubie coraz mniejsze. Czy relacja łącząca życie prywatne z zawodowym jest tym, czego Kuba naprawdę chce?

Zmiany

Śledczemu Adamowi Boguszowi (Aleksander Mackiewicz) będzie towarzyszyła nowa partnerka – Ewa Berg (Charlotta Zielińska). Czy Adam i Ewa stworzą zgrany duet detektywów? Problemy Adama z jego bratem nadal się za nim ciągną. Czy ocali go przed zemstą mafii? Żaneta Kujawska (Monia Miller) omal nie pada ofiarą gwałciciela. Czy odnajdzie poprzednie ofiary i dopadnie sprawcę? Ktoś przygotowuje zamach na życie Artura Króla (Przemysław Saleta). Komu zależy na głowie policyjnego tajniaka?

W jedenastym sezonie przed „Gliniarzami” szereg nowych wyzwań, które wymagać będą sprytu, inteligencji i kreatywności. Jak sobie z nimi poradzą? Przekonamy się od poniedziałku 30 sierpnia w Polsacie

Skróty nowych odcinków

Gliniarze odc. 01(583)
Dochodzi do strzelaniny w kancelarii adwokackiej, sprawa wygląda na egzekucję. Właściciele kancelarii robią wszystko, żeby utrudnić śledztwo; detektywi odkrywają, że klienci kancelarii mają powiązania z polityką i światem przestępczym. Do sprawy dołącza Filip Mora (Michał Hołub), funkcjonariusz Agencji Bezpieczeństwa Narodowego. Czy policjantom uda się odkryć prawdę oraz ochronić życie jedynego żyjącego świadka strzelaniny? Filip Mora składa Natalii (Ewelina Ruckgaber)propozycję przejścia do ABN, która oznaczałaby awans, zarówno finansowy jak i zawodowy. Jak zareaguje na to Kuba (Piotr Mróz), który już wcześniej był w otwartym konflikcie z Filipem?

Gliniarze odc.02 (584)
Młoda kelnerka pada ofiarą brutalnej napaści i gwałtu. Adam (Aleksander Mackiewicz) po zawieszeniu Weroniki Grot (Laura Samojłowicz) pracuje z Krzyśkiem (Radosław Rutkowski). Kiedy dochodzi do kolejnego gwałtu według tego samego schematu do pomocy policjantom przydzielona zostaje policyjna profilerka Dominika Sęk (Helena Chorzelska). Czy współpraca ekscentrycznej pani psycholog i policjantów uchroni kolejną kobietę przed seksualnym dewiantem? Jak się okazuje, współpraca Adama i Krzyśka była tylko tymczasowa. Detektyw nie spodziewa się, co szykują dla niego Szwarc (Zbigniew Kozłowski) i Zarębski (Dariusz Dłużewski).

Gliniarze odc.03 (585)
Dochodzi do próby zamachu na życie policjanta. Detektywi szybko wpadają na trop gangu narkotykowego, który policjant rozpracowywał. Sprawa szybko się jednak komplikuje, bo gangsterzy nie zamierzają odpuszczać. Czy detektywom uda się dowiedzieć, kto i dlaczego poluje na funkcjonariusza policji ? Wydział wewnętrzny kończy śledztwo w sprawie Olgierda (Arkadiusz Krygier) i detektyw wraca do miasta po samotnym pobycie w Bieszczadach. Czy Olgierd wróci na służbę? Czy otrzyma jeszcze jedną szansę?

Gliniarze odc.04 (586)
Niezamaskowany mężczyzna porywa dwoje pracowników firmy ubezpieczeniowej. Detektywi podejrzewają, że stoi za tym niezadowolony klient. Kiedy w końcu udaje im się ustalić jego tożsamość, okazuje się, że mężczyzna chce zabić zarówno zakładników, jak i siebie. Czy detektywom uda się temu zapobiec? Edyta (Monika Chrzanowska) chce pilnie spotkać się z Natalią (Ewelina Ruckgaber) – musi powiedzieć jej coś ważnego. Natalia boi się, że Edytę znowu spotkało coś złego.

Gliniarze odc.05 (587)
Nieznani sprawcy napadają na konwój przewożący gotówkę i brutalnie terroryzują konwojentów. W sprawie od początku pojawia się wiele niejasności, a zeznania świadków znacznie komplikują śledztwo. Wkrótce wychodzi na jaw, że jeden z przewożących gotówkę mężczyzn nie jest tym, za kogo się podaje… Na domiar złego, sprawa od samego początku przyciąga zainteresowanie oficerów z Komendy Głównej. Czy Adam Bogusz (Aleksander Mackiewicz) i jego nowa partnerka, Ewa Berg (Charlotta Zielińska) odkryją prawdę?


Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Jesień w TVP1 i TVP2. Nowa oprawa graficzna i spot!

Player: Skazana – poznaj bohaterów