Netflix: nowy polski film – „Pod Wiatr”

Pod Wiatr, Netflix: nowy polski film – „Pod Wiatr”, tvdzis.pl

Hel, słońce, morze, kitesurfing, wakacje, muzyka i pierwsza miłość, która na zawsze odmieni życie nastoletniej nieśmiałej Ani i szalonego surfera Michała. Pod wiatr w reżyserii Kristoffera Rusa to kolejny polski film Netflix dla młodych widzów.

Miłosna historia

Ona ukończyła prestiżowe warszawskie liceum i dostała się na medycynę w Londynie. On pracuje jako instruktor kitesurfingu nad morzem dzięki czemu łączy zarabianie pieniędzy oraz pasję. Poznają się na Helu. Niezwykły urok chłopaka powoduje, że dziewczyna przekracza swoje granice i wkracza w zupełnie nieznany świat kitesurfingu, muzyki i zabawy. Rodzące się między nimi uczucie nie podoba się ani jej rodzinie, ani jego przyjaciołom. Czy związek Ani i Michała jest na tyle silny, że pokona przeciwności i stanie się czymś więcej niż tylko wakacyjną miłością?

Sonia Bohosiewicz, Marcin Perchuć i Ilona Ostrowska w obsadzie

W roli Ani zobaczymy Sonię Mietielicę, z kolei Michała zagra Jakub Sasak. Obsada: Sonia Mietielica, Jakub Sasak, Waleria Gorobets, Sebastian Dela, Agnieszka Żulewska, Marcin Perchuć, Sonia Bohosiewicz, Grzegorz Małecki, Marta Ojrzyńska, Ilona Ostrowska, Kornelia Strzelecka, Jakub Kuzia, Jakub Czachor, Włodzimierz Press, Karol Dziuba

Premiera: 10 lutego 2022 na Netflix

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, TOP 10 oglądalności HBO GO w Polsce w 2021 roku. Kto jest 1?, tvdzis.pl

TOP 10 oglądalności HBO GO w Polsce w 2021 roku. Kto jest 1?

, The Smarcoole & B.R.O z piosenką do serialu „Bunt” w TVN. Posłuchaj, tvdzis.pl

The Smarcoole & B.R.O z piosenką do serialu „Bunt” w TVN. Posłuchaj