„Pierwsza Miłość”: Artur odkrywa, że Michał ma romans… z Grażyną!

Pierwsza Miłość, „Pierwsza Miłość”: Artur odkrywa, że Michał ma romans… z Grażyną!, tvdzis.pl

Czy to możliwe, że mąż Marysi z serialu „Pierwsza Miłość” ją zdradza? I to po wszystkim, co razem przeszli? Wydawało się, że w ich związku dzieje się lepiej niż kiedykolwiek, niedawno wyremontowali mieszkanie, a Marysia czuła, jakby zakochali się w sobie na nowo…

Okazuje się jednak, że to tylko iluzja, a Michał prowadzi podwójną grę. To właśnie Artur przyłapuje go w niedwuznacznej sytuacji z inną kobietą. Nie widzi jej twarzy, ale jest pewny, że to nie Marysia. Michał tłumaczy Arturowi, jak doszło do nawiązania romansu i przyznaje, że tą tajemniczą kobietą jest Grażyna. Artur nie może ukryć zaskoczenia. Stara się nie oceniać Michała i obiecuje, że nikomu nic nie powie. Stawia jednak Michałowi jeden warunek: sam musi zakończyć romans albo powiedzieć Marysi prawdę.

Jaką decyzję podejmie Michał? Przyzna się żonie do romansu, czy postanowi rozstać się z Grażyną? Jeśli tak to, jaka będzie reakcja obydwu kobiet? A może prawda sama wyjdzie na jaw? W najbliższych odcinkach czeka nas mnóstwo emocji!

Premierowe odcinki serialu „Pierwsza Miłość” od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00 na antenie Polsatu i na www.ipla.tv

Napisane przez Magdalena Pełek

Cześć jestem Magda. Od zawsze całą swoją wolną chwilę przeznaczam na moje ulubione seriale. Kocham "Przyjaciół". Nie pogardzę też dobrymi telewizyjnymi programami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Powstaje drugi sezon serialu „Komisarz Mama”!, tvdzis.pl

Powstaje drugi sezon serialu „Komisarz Mama”!

, M jak miłość 1583: Sylwestrowy pożar, tvdzis.pl

M jak miłość 1583: Sylwestrowy pożar