Polsat SuperHit Festiwal – Koncert Platynowy. Dzień 1. [fotorelacja]

Polsat SuperHit Festiwal dzień 1 (fot. T. Kamiński Polsat)
0
Polsat SuperHit Festiwal dzień 1 (fot. T. Kamiński Polsat)

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal to muzyczne emocje, piękne wzruszenia i mnóstwo dobrych przebojów. Co działo się 1. dnia?

Pierwszy dzień Polsat SuperHit Festiwal rozpoczął się z wielkim przytupem! Gdy tylko na scenie pojawiła się Maryla Rodowicz, cała widownia Opery Leśnej (ok 5 tys.osób) wstała i zaśpiewała wszystkie największe przeboje artystki razem z nią. Maryla Rodowicz po raz pierwszy wystąpiła na festiwalu w Sopocie dokładnie w 1969 roku, czyli 50.lat temu! Specjalnie z tej okazji odtworzyła nawet swoją kreację ze srebrnych blaszek.

40 urodziny zespołu Dżem!

Potem świętowaliśmy 40-lecie zespołu Dżem, śpiewaliśmy z Irą, Maćkiem Maleńczukiem, B.R.O., Marcinem Millerem, wysłuchaliśmy też sentymentalnej Tulii! Kasia Stankiewicz z Varius Manx jak zawsze oczarowali wszystkich przebojem „Orła cień”. Natomiast Michał Szpak zachwycił sopocką publiczność nie tylko swoim głosem i niezwykłymi kreacjami, ale również fantastycznie sprawdził się w roli prowadzącego, u boku Krzysztofa Ibisza.

Urodziny Chylińskiej, jubileusz Bednarka

Najbardziej wzruszające momenty wieczoru należały do Niej, czyli Agnieszki Chylińskiej, która świętowała z nami swoje urodziny na największej domówce w Polsce. Publiczność stała i śpiewała razem z nią, m.in: „Kiedy powiem sobie dość” i „Królową łez”. Piątkowy koncert zakończył Kamil Bednarek, który obchodził 10-lecie swojej kariery artystycznej. Bo „takie chwile jak te, nie zdarzają się zbyt często…”

ZOBACZ KONCERT PLATYNOWY NA IPLA!

A już dziś wieczorem, czyli w sobotę Radiowy Hit Roku, na który zapraszają Julia Wieniawa, Ola Kot i Maciek Rock. Start imprezy o 20:00!

Polsat SuperHit Festiwal dzień 1 (fot. T. Kamiński Polsat)
Polsat SuperHit Festiwal dzień 1 (fot. T. Kamiński Polsat)

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Studio Festiwalowe, Polsat SuperHit Festiwal 2019 (fot. Polsat/Tomek Kamiński)

Studio SuperHit Festiwal wystartowało!

, Gwiazdy podczas Polsat SuperHit Festiwal! Mnóstwo zdjęć!, tvdzis.pl
0

Gwiazdy podczas Polsat SuperHit Festiwal! Mnóstwo zdjęć!