„Prince Charming”: Poznaj bohaterów show

FINDING PRINCE CHARMING, day13, TVN/Piotr Filutowski

Już 12 października użytkownicy Playera poznają bliżej uczestników „Prince Charming”! To odważny program, w którym znaleźli się równie odważni bohaterowie. Oni nie zamierzają ukrywać, że zakochują się w mężczyznach, są ludźmi, jak wszyscy inni, a do programu zgłosili, bo marzy im się wielka miłość. Kim są uczestnicy pierwszej polskiej wersji programu „Prince Charming”?

Jonatan Jądrzyk

Ma 21 lat i pochodzi z Poznania. Na co dzień pracuje jako menadżer salonu z luksusową biżuterią oraz zegarkami. Kocha taniec, sztukę, piękno i muzykę, a jego motto życiowe to „celebruj każdy moment”. Czuje się zbuntowanym romantykiem. Lubi dostawać to, co chce. Czy w willi odnajdzie miłość życia?

FINDING PRINCE CHARMING, day1, TVN/Piotr Filutowski

Paweł Kosewski


Pochodzi z Warszawy, ma 34 lata. Elegancki, dusza towarzystwa, otwarty i łatwo nawiązujący nowe kontakty. Jednak z jednym z uczestników, nie od początku złapie nić porozumienia. Sporą część życia pracował w gastronomii, teraz prowadzi własną działalność. Czy to on skradnie serce księcia?

FINDING PRINCE CHARMING, day2, TVN/Piotr Filutowski

Michał Buczkiewicz

Ma 24 lata, mieszka w Warszawie, a od niedawna jest barberem. Największe marzenie? Przede wszystkim chce być szczęśliwy! Ma za sobą poważny związek, ale ten etap uważa za zamknięty. Przecież przyleciał do Hiszpanii, by rozkochać kogo innego! Coming out był dla niego momentem oczyszczającym, dzięki któremu zaakceptował samego siebie i poczuł się szczęśliwy.

FINDING PRINCE CHARMING, day2, TVN/Piotr Filutowski

Wojtek Jordan

Ma 24 lata, pochodzi ze Szczecina, ale przez obecną sytuację pracuje w logistyce w Niemczech. Otwarty i komunikatywny, wszędzie jest go pełno. Lubi aktywnie spędzać czas, nie potrafi usiedzieć w miejscu. Jego największą pasją jest makijaż – kocha upiększać ludzi. Szczerze przyznaje, że boi się samotności, dlatego nie ustaje w poszukiwaniach miłości życia. Szuka dla siebie faceta dobrego, a uczucia – szczerego i oddanego.

FINDING PRINCE CHARMING, day2, TVN/Piotr Filutowski

Karol Wiaderny

Karol ma 33 lata, a od ostatnich dwóch lat mieszka w Anglii, gdzie pracuje w gastronomii. O tym, że jest gejem, uświadomił sobie dosyć późno, mając 25-26 lat. Nie lubi eksponować swojej orientacji, ale też nie zamierza jej ukrywać, jest dumny z tego, kim jest. Czy tytułowy książę ulegnie jego urokowi?

FINDING PRINCE CHARMING, day1, TVN/Piotr Filutowski

Oliwer Kubiak

Oliwer ma 25 lat i pochodzi z Trójmiasta. Jest zodiakalnym Skorpionem, z natury miły i łagodny, chyba, że ktoś zajdzie mu za skórę, wtedy lepiej się nie zbliżać. Na pierwszy rzut oka, małomówny, jednak jest to tylko taktyka – lubi sprawdzić otoczenie i ludzi, wśród których się znajduje. Czy przyjęta strategia zapewni mu wygraną?

FINDING PRINCE CHARMING, day1, TVN/Piotr Filutowski

Arkadiusz Studziński

Ma 27 lat, ale jak o sobie mówi – dziękuje mamie za dobre geny – bo wygląda na młodszego. Mieszka w Warszawie, uwielbia gotować – to on głównie będzie dbał o podniebienia mieszkańców willi. Do programu zgłosił się, bo chciałby zmienić świadomość Polaków – niczym się nie różni od innych, ma prawo kochać i być kochanym. Fascynuje się modą, lubi spędzać czas z przyjaciółmi i rodziną.

FINDING PRINCE CHARMING, day1, TVN/Piotr Filutowski

Maciej Przygoda

Ma 31 lat, mieszka w Warszawie i pracuje jako menadżer. Poza tym nazwisko zobowiązuje, więc Maciek to kolejny bohater „Prince Charming”, który czerpie z życia, ile się da. Mówi o sobie, że niedawno został ojcem – psa Muffina. Teraz najwyższy czas, żeby pupil miał drugiego tatę! Jest dumny z bycia gejem, chce walczyć o prawa wszystkich osób nieheteronormatywnych. Uważa, że jesteśmy coraz bliżej uzyskania równych praw, które są już na Zachodzie – teraz przyszedł czas na Polskę!

FINDING PRINCE CHARMING, day2, TVN/Piotr Filutowski

Oskar Stańczak

Oskar ma 35 lat, pochodzi z Olsztyna, gdzie mieszka i prowadzi swój salon fryzjerski. W programie da się poznać jako ten, którego ciężko rozgryźć – kiedy żartuje, a kiedy mówi prawdę? Sam przyznaje, że nie ma najłatwiejszego charakteru, ale jeśli pozna odpowiednią osobę – da się poskromić. Pod licznymi tatuażami, które zdobią jego ciało, kryje się wrażliwy facet. Szuka księcia z bajki, chciałby się zakochać!

FINDING PRINCE CHARMING, day1, TVN/Piotr Filutowski

Marek Misztal

Marek ma 23 lata, pochodzi z Poznania, ale aktualnie mieszka w Amsterdamie. Planuje podcast, w którym będzie przeprowadzał wywiady z ludźmi na temat ich seksualności. Energetyczny, wszędzie jest go pełno, nie lubi siedzieć w miejscu, a jego szczery uśmiech dostrzeże każdy! Uważa, że każdy powinien być dumny z tego, kim jest. Ta pewność siebie na pewnie nie umknie Jackowi, tytułowemu „Prince Charming”!

FINDING PRINCE CHARMING, day2, TVN/Piotr Filutowski

Merkucjo Kopiecki

Ma 27 lat i mieszka w Poznaniu. Jako osoba homoseksualna ujawnił się mając 19 lat, jednak nie wspomina tego dobrze, bo po coming oucie został poproszony o wyprowadzenie się do dużego miasta, by w rodzinnej miejscowości nie stać się ofiarą plotek – on i cała rodzina. Żyje, jak chce, nikomu krzywdy nie robi – z takim przesłaniem pojawi się w programie. Ma duszę romantyka, marzy mu się wielka, prawdziwa miłość i ktoś, kto pokocha go takim, jakim jest.

FINDING PRINCE CHARMING, day1, TVN/Piotr Filutowski

Mateusz Kozioł

Mateusz ma 23 lata, mieszka i studiuje w Warszawie. Jak sam o sobie mówi, urodził się z tęczą na głowie. Przez 8 lat tańczył taniec współczesny (hip-hop, house, disco), zaliczył również swój epizod w modelingu. Lubi się dobrze ubrać, ma fajny charakter, więc liczy, że te cechy doceni tytułowy książę.

FINDING PRINCE CHARMING, day1, TVN/Piotr Filutowski

Krzysztof Komorowski

Ma 31 lat, jest stylistą, kiedyś mieszkał w USA i Danii, ale aktualnie żyje w Berlinie. Przez 7 lat pracował dla największych modowych marek. Teraz również pracuje w branży, ale na własnych warunkach. Podobnie jak tytułowy „Prince Charming” – lubi żyć aktywnie, często odwiedza siłownię, jeździ konno. Czy wspólne zainteresowania zapewnią mu wygraną w programie – serce Jacka?

FINDING PRINCE CHARMING, day1, TVN/Piotr Filutowski

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni: Kabaret Nowaki jako gość specjalny!

„To musi być miłość” – komedia romantyczna z Małgorzatą Kożuchowską i Tomaszem Karolakiem