Trenerzy „The Voice of Poland” o Sylwii Grzeszczak: Była wystraszona. Wideo.

Sylwia Grzeszczak, Trenerzy „The Voice of Poland” o Sylwii Grzeszczak: Była wystraszona. Wideo., tvdzis.pl
Trenerzy The Voice of Poland (fot.TVP)

Sylwia Grzeszczak zadebiutowała niedawno jako trenerka muzycznego show TVP2. Jak wokalistka poradziła sobie w nowej roli? W naszym wideo opowiedzieli o tym Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron. 

Nowa trenerka

Trudne dobrego początki – tak można określić pojawienie się Sylwii Grzeszczak w emitowanej właśnie edycji „The Voice of Poland”. Nowa trenerka nie tylko po raz pierwszy zmierzyła się z niezwykle popularnym formatem, ale musiała odnaleźć się w zgranym już teamie. Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron wielokrotnie zasiadali w obrotowych fotelach, tym samym świetnie odnajdują się w swoich rolach i bardzo dobrze znają się nawzajem. W naszym materiale wideo weterani „The Voice of Poland” zdradzili, jak na początku w programie radziła sobie Sylwia Grzeszczak i jak obecnie wygląda praca na planie. 

 Była wystraszona, ale zaczyna się otwierać. Myślę, że może pomóc osobom idącym do jej drużyny 

– ocenia Marek Piekarczyk, który już po raz piąty jest trenerem w cieszącym się wielką popularnością muzycznym show. 

Porady kolegów

Na początku pytała, jak to będzie, co ma robić. Powiedziałem jej „Zobaczysz. To są wokaliści, którzy potrzebują twojego słowa. Ty wiesz co im powiedzieć” – wspomina Tomson z zespołu Afromental, który razem z Baronem pomaga rozwinąć muzyczne skrzydła aspirującym wokalistom już po raz dziesiąty.  

Szybko się odnalazła. Jest super, fajną, pogodną i bardzo zdolną osobą – zapewnia Baron. Przeżywamy nasze wybory, rozmawiamy o uczestnikach. Cieszę się, że się spotkałyśmy i mogłyśmy się bliżej poznać. Może kiedyś coś z tego będzie muzycznego  „The Voice of Poland”. 

– mówi z uśmiechem Justyna Steczkowska. Wokalistka już po raz czwarty zgodziła się być trenerką

Znaleźć „głos”

Wygląda na to, że mimo trudnych początków Sylwia Grzeszczak zadomowiła się już w programie. Widzowie cenią jej opinie, a uczestnicy czekają na jej wskazówki wokalne o czym będzie się można przekonać w „The Voice of Poland” już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. Tym razem na scenie podczas Przesłuchań w Ciemno zaprezentują się uczestnicy z województwa świętokrzyskiego oraz kujawsko-pomorskiego. 

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Romantyczna i słodka Basia Kurdej-Szatan jako sanah!, tvdzis.pl

Romantyczna i słodka Basia Kurdej-Szatan jako sanah!

, „Mam Talent!” – idealna okazja, by spełnić marzenia!, tvdzis.pl

„Mam Talent!” – idealna okazja, by spełnić marzenia!