„Walk the line. Prosto do celu” w TTV

Walk the Line TTV, „Walk the line. Prosto do celu” w TTV, tvdzis.pl
Walk the Line fot. TTV

Bohaterowie ulubionych programów TTV podejmą się pozornie nieskomplikowanego zadania – tym razem wraz z osobami towarzyszącymi czekać ich będzie rywalizacja na trasach wytyczonych przez polskie miasta i wsie, gdzie staną przed wyzwaniem przejścia w linii prostej wyznaczonej odległości.

Uliczna rywalizacja


Zgodnie z zasadami programu, w każdym odcinku dwie drużyny stają naprzeciwko siebie na końcach wyznaczonej linii prostej. Ich zadaniem będzie pokonać trasę jak najkrótszą, najprostszą i najbardziej bezpośrednią drogą, a do tego zmieścić się w określonym czasie. Przeszkody, które napotkają na swojej drodze, muszą pokonać, przechodząc przez nie, nad lub pod nimi. Z kolei ich ominięcie i wybranie dłuższej drogi wiąże się z ryzykiem przegranej. Kto okaże się lepszy, sprytniejszy i szybszy?


W programie „Walk the line. Prosto do celu” bohaterowie różnych naszych programów przemierzają Polskę w rekreacyjnym tempie. Przechodzą przez miejsca, gdzie żyją, mieszkają i pracują Polacy. Po wielu miesiącach ograniczeń, takie drobne przyjemności wynikające z letniego tempa i przypadkowych spotkań z ludźmi po drodze, uruchomiły w naszych bohaterach dużo humoru i ciekawości. – komentuje Lidia Kazen, dyrektor programowa TTV oraz Player.pl.

Gwiazdy programów TTV


W każdym odcinku linia wytyczona jest w innym mieście, ale zawsze jej przejście będzie testować pomysłowość, siłę perswazji i odwagę drużyn. Bohaterowie będą musieli postarać się, aby przypadkowi ludzie, których spotkają po drodze, pomogli im w pokonywaniu przeszkód. Nie wiedzą, co ich czeka i z czym będą musieli się zmierzyć. W programie ze swoimi bliskimi udział wzięli między innymi uczestnicy „Gogglebox. Przed telewizorem” oraz „Królowe życia”.

Emisja programu

Prapremiera formatu odbędzie się 15 sierpnia, cała seria zadebiutuje na antenie stacji dwa tygodnie później – premierowe odcinki emitowane będą od 30 sierpnia, w każdy poniedziałek i wtorek o godz. 20:05.

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

, Pierwsza miłość: jesienny powrót (wideo i zdjęcia), tvdzis.pl

Pierwsza miłość: jesienny powrót (wideo i zdjęcia)

, Hotel Paradise 4 – nowe odcinki w TVN7, tvdzis.pl

Hotel Paradise 4 – nowe odcinki w TVN7