w

Hanna Śleszyńska w serialu „Komisarz Mama”!

Hanna Śleszyńska i Paulina Chruściel na planie serialu

Hanna Śleszyńska dołączyła do obsady serialu „Komisarz Mama”! Już dziś na antenie Polsatu pierwszy odcinek z jej udziałem. Tym razem aktorkę kojarzoną z rolami komediowymi zobaczymy w zupełnie innym wydaniu!

Hanna wcieli się w rolę technika kryminalistyki. Aktorka zagra Alinę Żuk, która przychodzi na miejsce laborantki Heleny Zawady (Joanna Niemirska). Alina jest w wieku prawie emerytalnym, nie zależy jej za bardzo na tym, by ludzie ją lubili, nie zabiega o ich sympatię i ma specyficzne poczucie humoru. Jest fachowcem, dla niej najważniejsze jest to, by dobrze wykonać swoją pracę. Jak przyjmie ją zespół? Czy tak jak poprzedniczka znajdzie wspólny język z szefową Marią (Paulina Chruściel)?

– Jest to dla mnie nowa tematyka, aczkolwiek zawsze chciałam grać w takim kryminalnym serialu. Mamy bardzo fajną, zgraną ekipę, miło nam się pracuje. Cieszę się, że tu się znalazłam. Musiałam się doszkolić, bo w serialu są różnego typu ofiary, w różny sposób zginęły. Na początku obawiałam się, czy podołam wszystkim technicznym sprawom. Jestem zadowolona, że to coś zupełnie nowego, nowe wyzwanie

– mówi Hanna Śleszyńska.
Hanna Śleszyńska i Paulina Chruściel na planie serialu

Nowy odcinek serialu „Komisarz Mama” już dziś, 22 września, o 21:05 w Polsacie

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Barwy Szczęścia: Premiera nowej czołówki!

    Przyjaciółki: Wiktor (Paweł Deląg) wraca do serialu!