w

Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni: Kabaret Nowaki jako gość specjalny!

Kabaret na żywo fot. Polsat

Już dziś o godzinie 20:05 czas na piąty odcinek show „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni”! Tym razem gościem specjalnym będzie Kabaret Nowaki!

Gospodarze i ich kabaretowi goście nie zwalniają tempa! Przygotujcie się na solidną porcję premierowych skeczy, które rozbawią Was do łez! W nadchodzącym odcinku show Kabaret Młodych Panów wystąpi w arcyśmiesznym skeczu „Restauracja – Zaręczyny”. Miłość, namiętność, afery, śmiech, płacz, śluby, chrzciny, wesela, stypy i wszystko z pełnymi ustami. Jak mówią kardiochirurdzy – przez żołądek do serca! Czy w uwielbianej już przez widzów restauracji uda się zaaranżować zaręczyny? Ten skecz to kwintesencja eskalacji serii pomyłek z zaskakującym zakończeniem.

Format Fakty autentyczne na stałe już zadomowił się w programie. Tym razem, oprócz porządnej dawki newsów, widzowie będą mieli okazję obejrzeć wywiad z… najnowszym Bondem, agentem 007! Natomiast w skeczu Z Andrzejem na Nartach, głowę Państwa odwiedzi delegacja z Trynidad i Tobago – jak zakończy się to spotkanie? Czy nasze stosunki dyplomatyczne zostaną uciśnione?

Z kolei Adriana Borek z Kabaretu Nowaki zaskoczy w roli Michaliny Wisłockiej, i w rozmowie z Robertem Górskim sprawdzi czy Polacy oby na pewno nauczyli się swobodnie rozmawiać o seksie.

Goście kabaretowi odcinka czyli Kabaret Nowaki, wystąpi w arcyśmiesznym skeczu Rodzina oszczędna. Czy skrajna oszczędność nie jest przypadkiem dysfunkcyjna? Tego dowiemy się w najbliższą niedzielę!

Za oprawę muzyczną każdego odcinka odpowiada niezastąpiony zespół Enej. Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni na antenie Telewizji Polsat, w niedzielę, 10 października,
o godzinie 20:05

Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    “MasterChef”: Spotkanie z sommelierami!

    „Prince Charming”: Poznaj bohaterów show