w

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Emilia Komarnicka – Klynstra jako Edyta Geppert

Emilia Komarnicka - Klynstra jako Edyta Geppert

W najbliższą sobotę w wielkim finale 12. edycji “Twoja Twarz Brzmi Znajomo” Emila Komarnicka – Klynstra stanie się Edytą Geppert. Wykona piosenkę, którą artystka podbiła serca publiczności na festiwalu w Opolu w 1984 r. – „Jaka róża, taki cierń”!

Finałowy występ

Wielką przyjemnością dla finalistów jest to, że do ostatniego odcinka sami wybierają sobie piosenki i artystów, w których się wcielą podczas występu w programie. – Chciałam się w jakimś sensie pożegnać i postawić na treść – to jest bardzo bliskie mi i artystce, którą wybrałam – zdradza Emila Komarnicka – Klynstra Maćkowi Dowborowi. – (Edyta Geppert) Jest artystką bardzo charakterystyczną (…) nie też taką najprostszą do tego, żeby tą charakterystyczność wydobyć – stwierdza Maciek. Na czym Emilia musiała się skupić przygotowując występ w roli Edyty Geppert z połowy lat 80-tych? – Największym wyzwaniem jest jej ogromna siła wewnętrzna, która tworzy atmosferę magii – zapewnia aktorka. I dodaje: – Ona za każdym razem z tak ogromnym skupieniem wychodzi na scenę, jakby wnosiła to, o czym chce opowiadać i rozmawiać z publicznością. Naszym zdaniem Emilia jest fenomenalna jako Edyta Geppert. Zobaczcie fragment występu!

https://tvdzis.pl/2019/10/04/twoja-twarz-brzmi-znajomo-billie-eilish-w-programie-wideo/

Co myślisz?

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    DRAMA! Sandra Kubicka cierpi po “Tańcu z Gwiazdami”

    Jurorzy show TVN Mam Talent w studio tv. Postacie stoją i uśmiechają się wprost do kamery.

    Wielki finał „Mam talent!” już za moment!