w

Ewa Chodakowska w “Mieście kobiet” TVN Style!

Ewa Chodakowska i prowadzące Miasto Kobiet (fot. TVN)

W kolejnym odcinku “Miasta Kobiet”zobaczymy ważną rozmowę z Ewą Chodakowską, poznamy pięcioosobową rodzinę podróżującą po świecie kamperem oraz sprawdzimy co słychać u Ekskluzywnego Menela. Nie zabraknie też dyskusji z Pawłem Mosakiem i Kasią Łoś o współczesnych mężczyznach.

Dzieci? Nie, dziękuję.

Świadoma decyzja kobiety o bezdzietności wywołuje w naszym kraju wiele kontrowersji. Jedna z najsłynniejszych trenerek w Polsce, Ewa Chodakowska niedawno podzieliła się ze swoją społecznością informacją, że nie planuje mieć dzieci. W “Mieście kobiet” opowie prowadzącym dlaczego podjęła właśnie taką decyzję. Jak zareagowali na to jej najbliżsi i znajomi? Co sprawiło, że zdecydowała się to ogłosić w swoich mediach społecznościowych? Nie można przegapić tej rozmowy!

Uciec od cywilizacji?

The Big Five Family to wyjątkowa rodzina, która jest w trakcie podróży kamperem dookoła świata. W międzyczasie odwiedziła też “Miasto kobiet” i zdradziła szczegóły swojej niezwykłej wyprawy.
Pamiętacie Ekskluzywnego Menela, który jeszcze jakiś czas temu był dość aktywny w świecie show – biznesu? Jeśli tak, koniecznie zobaczcie jak wygląda jego rodzinny slow life, z dala od zgiełku i atrakcji wielkiego miasta.

Miłosne pytania

Psycholog Piotr Mosak oraz autorka projektu “Two swipes right” o chłopakach z Tindera – Kasia Łoś, wywołają temat współczesnego mężczyzny. Jaki jest? Za czym tęskni? Czy bez problemu odnajduje się w świecie miłosnych relacji?


Premiera trzeciego odcinka “Miasta kobiet” w TVN Style: 19 września, w niedzielę, o godz. 12.30 i 22.15.


Co myślisz?

Napisane przez Daniel Pietrzykowski

współpracownik tvdzis.pl
Interesuje się fotografią, filmami oraz telewizją.
Jestem fanem House of Cards, Strangers Things, ER, Boston Legal i Modern Family.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    You Can Dance: Wzruszająca historia uczestniczki i jej mamy

    Paulina Sykut–Jeżyna jako Kora zwycięża 2 odcinek “Twarzy”!