w , ,

Jesień w TVP1 i TVP2. Nowa oprawa graficzna i spot!

The Voice of Poland edycja 12, trenerzy Tomson, Sylwia Grzeszczak Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk, Baron (fot. Jan Bogacz TVP)

Telewizja Polska zmienia swoje oblicze. Na dzisiejszej konferencji Prezes Jacek Kurski zaprezentował nową oprawę graficzną stacji i nowości ramówkowe.

Nowości

YOU CAN DANCE – NOWA GENERACJA, NOWOŚĆ, emisja od 10 września
Piątek, godz. 20:00

W nowym show Dwójki taneczne emocje na najwyższym poziomie z najzdolniejszymi tancerzami w wieku od 8 do 13 lat. Do pierwszego w Europie programu dedykowanemu tanecznie utalentowanym dzieciom zgłosiło się ponad 1000 dzieci. Uczestnicy swoją przygodę „You Can Dance – Nowa Generacja” w zaczną od występów w odcinkach castingowych, a najlepsi przejdą do kolejnego etapu, czyli do Akademii, w ramach której 55 młodych tancerzy będzie trenować z utytułowanymi choreografami. Akademię ukończy 16 najzdolniejszych uczestników, którzy trafią do odcinków studyjnych. Taneczne występy najmłodszych ocenią specjaliści: Klaudia Antos, Misha Kostrzewski oraz Agustin Egurrola, przewodniczący jury. Jurorzy „You Can Dance – Nowa Generacja” zgodnie twierdzą, że wśród uczestników nie brakuje dzieci, które mają potencjał, by w przyszłości odnosić międzynarodowe sukcesy i tańczyć na największych światowych scenach. W „You Can Dance – Nowa Generacja” to widzowie będą mieli wpływ na to, którzy uczestnicy wytańczą drogę do wielkiego finału. Wraz ze startem odcinków studyjnych rozpocznie się głosowanie SMS, które co tydzień wyłoni najlepszych z najlepszych. W finałowej rozgrywce na scenie zaprezentuje się czworo tancerzy i to spośród nich zostanie wybrany zwycięzca nowego show Dwójki. Pierwszą polską edycję „You Can Dance – Nowa Generacja” poprowadzą: Ida Nowakowska-Herndon, jedna z najlepiej tańczących Polek na świecie oraz Roksana Węgiel, piosenkarka, zwyciężczyni Eurowizji Junior, a także tanecznego show „Dance Dance Dance”.

Klaudia Antos i Roksana Węgiel (fot. M. Zawada)

REMIZA, NOWOŚĆ, emisja od 6 września
poniedziałek – piątek, godz. 18:20
60 odcinków

O strażakach OSP mówi się, że to bohaterowie, którzy bez wahania ruszają z pomocą do pożarów, powodzi, czy wypadków drogowych. Z równym zaangażowaniem zdejmują koty z drzew i urządzają pokazy gaśnicze na szkolnym boisku. Nie są zawodowymi strażakami, niektórzy z nich pracują w sklepie, inni są nauczycielami lub mechanikami samochodowymi. Każdy odcinek serialu opowiada historię opartą na faktach. Nie zabraknie napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji. Oś serialu stanowią perypetie komendanta Roberta Orzechowskiego z niewielkiej wsi Brzeziny, młodego wdowca i ojca. Jego spokojne życie, skupione na pracy, trosce o najbliższych i związku ze strażaczką Magdą Wieczorek, burzy nagłe pojawienie się licealnej miłości, Ewy. Dawne uczucie odżywa, ale czy można wrócić do tego, co było, nie krzywdząc innych?

Reżyseria: Kamila Fidler. Obsada: Mariusz Czajka, Małgorzata Then-Stępień, Jan Mizerski, Mateusz Dymidziuk, Ziemowit Wasielewski, Sylwia Drzycimska, Paulina Masiak, Piotr Wątroba, Dominika Buczek i Piotr Świętochowski.

Serialowe powroty

Jak zwykle na widzów będą czekać ukochane seriale: Wojenne Dziewczyny, Klan (z nową dynamiczną czołówką od odcinka 3835), Leśniczówka, M jak miłość, Na dobre i na złe, Barwy Szczęścia, Na Sygnale, Ojciec Mateusz i Komisarz Alex

Rozrywka

TVP 1 i TVP2 nie rezygnują również ze sztandarowych programów rozrywkowych: Voice of Poland, Rolnik Szuka Żony, Jaka To Melodia, Gra słów Krzyżówka, VaBanque, Koło Fortuny czy Familiada będą nadal cieszyć widzów.

Rozśpiewana Polska

Start jesiennej ramówki zbiegnie się z 58. Krajowym Festiwalem Polskiej Piosenki w Opolu. Od 3 do 5 września czekają nas muzyczne emocje m.in. Debiuty, Premiery, koncert serialowych piosenek i uroczysty koncert poświęcony pamięci niezapomnianego Krzysztofa Krawczyka.

Napisane przez Dawid Propolis

Fan Netflixa. Uwielbia wszystko co związane z nowymi technologiami. W telewizji lubi reality show oraz programy rozrywkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Taniec z Gwiazdami: Kinga Sawczuk pokłócona z partnerem?

    „Gliniarze” od 30 sierpnia ze sprawami dużego kalibru! [video+foto]